späť

mBank beach volleyball team porazil strieborných medailistov z Ria a TV Markíza

Pri svojej premiérovej účasti na turnaji v plážovom volejbale "Beach plieska na konci 2016" obsadil tím mBank v silnej skupine tretie miesto.

V prvom zápase sme nedali šancu družstvu športovcov s Ľubicou Šípošovou, aktuálnou majsterkou Slovenska v beach volleybale, Erikom Vlčekom a Juraj Tarrom, striebornými medailistami v K4 z nedávno skončenej olympiády v Riu. Zvládli sme aj druhý zápas proti športovým redaktorom TV Markíza a mnohí začali mBank skloňovať ako čierneho koňa turnaja :-)
 
 
Žiaľ, nasledujúce dva kľúčové zápasy s profesionálnymi volejbalistami bratmi Šmahelovcami a následne s veľmi silnou UniCredit Bank sa nám ani po urputnom boji nepodarilo doviesť do úspešného konca. Práve tieto straty bodov nás nakoniec odsunuli na tretie miesto v tabuľke, tesne pod čiaru postupu medzi 16 najlepších tímov turnaja. Tímy, ktoré nás zdolali, nakoniec skončili v TOP4 v rámci celého turnaja (39 družstiev).
 

Zanechali sme však nezmazateľnú stopu, spropagovali mBank, ale najmä si získali srdcia divákov respektíve súperov. A objavili sme sa v reportáži televízie TA3 :-)