späť

Chystáme nový web

Už o pár dní spustíme novú verziu nášho webu. Adresa www.mbank.sk aj podoba internetového bankovníctva zostane rovnaká, zmení sa vzhľad a dostupnosť stránok - samozrejme k lepšiemu. Môžete sa tešiť na 3 hlavné výhody:


Prehľadnost
Ako sme našu ponuku doplňovali o ďalšie produkty a aktuality, začali sa naše internetové stránky stávať "preplnenými". Veríme, že v ich novej verzii sa budete ľahšie orientovať. Základné rozloženie webu sme zachovali, jeho štruktúru sme len upravili tak, aby sa zvýšil užívateľský komfort.


Dostupnosť
Náš nový web bude lepšie prístupný tiež z vašich mobilných zariadení, teda smartfónov alebo tabletov. Bude totiž mať tzv. responzívny dizajn, vďaka ktorému sa jeho zobrazenie prispôsobí všetkým typom zariadení.


Zabezpečenie
Nelen stránka, cez ktorú sa prihlasujete do svojho internetového bankovníctva, ale po novom aj celý web bude používať SSL certifikát: získate s ním istotu, že ste skutočne na našej overenej adrese.

 

Na čo ďalšie sa môžete tešiť?
mFórum nahradí rubrika mNázor, kam môžete posielať svoje otázky, pripomienky, postrehy a návrhy na zlepšenie. Váš príspevok sa zverejní vo chvíli, keď na neho odpovie zamestnanec banky. Vám zároveň príde odpoveď aj na e-mail, ak ho vyplníte. Na rovnakej stránke nájdete aj odpovede na najčastejšie otázky, takže si prosím najprv prečítajte tie, a až potom sa prípadne pýtajte prostredníctvom mNázoru.


Do mNázoru plánujeme priebežne vkladať aj rôzne dotazníky a výskumy, aby sme od vás získali čo najbohatšiu spätnú väzbu. Naozaj teda oceníme, keď sa ich zúčastníte. Vopred ďakujeme!

 

Výraznou zmenou vzhľadu prejde aj mBlog. Aj tu sme sa zamerali predovšetkým na prehľadnosť, aby vám neunikla žiadna novinka, aktualita alebo zaujímavý článok zo sveta financií. Pre vkladanie komentárov na mBlog stačí zadať rovnaké prihlasovacie údaje, s akými ste doteraz pristupovali na mFórum. Len prosím pod článkami píšte iba postrehy a otázky súvisiace s ich témami.


Samozrejme budeme aj naďalej reagovať aj na Facebooku a ďalších sociálnych sieťach!

Nijako sa však nemení naše internetové bankovníctvo. Všetko v ňom zostáva v rovnakej podobe, na ktorú ste zvyknutí.Pre prípad, že sa nový web nedá načítať:
A. Nemožno vylúčiť, že vo výnimočných prípadoch sa web na prvýkrát nenačíta správne - ak teda zaznamenáte akýkoľvek problém, najprv aktualizujte prehliadač stlačením CTRL + F5.
B. Ak to nepomôže, dôvodom zlého zobrazenie by mohol byť aj zastaraný prehliadač. Používajte prosím verzie: Firefox 35 a vyššie, Google Chrome 40 a vyššie, Internet Explorer / Edge 9 a vyššie, Opera 25 a vyššie, Safari 9 a vyššie. Zvýšite tým aj svoju vlastnú on-line bezpečnosť.
C. Ak ste mali našu stránku uloženú v záložkách a zrazu sa vám po kliknutí na ňu zobrazí oznámenie, že stránka neexistuje, pošlite prosím odkaz na takúto stránku na mNázor. V ideálnom prípade pripojte aj informácie o čase, kedy sa tak stalo, a informácie o internetovom prehliadači, ktorý používate.