späť

Chystáme nový web

Už o pár dní spustíme novú verziu nášho webu. Adresa www.mbank.sk aj podoba internetového bankovníctva zostane rovnaká, zmení sa vzhľad a dostupnosť stránok - samozrejme k lepšiemu. Môžete sa tešiť na 3 hlavné výhody:


Prehľadnost
Ako sme našu ponuku doplňovali o ďalšie produkty a aktuality, začali sa naše internetové stránky stávať "preplnenými". Veríme, že v ich novej verzii sa budete ľahšie orientovať. Základné rozloženie webu sme zachovali, jeho štruktúru sme len upravili tak, aby sa zvýšil užívateľský komfort.


Dostupnosť
Náš nový web bude lepšie prístupný tiež z vašich mobilných zariadení, teda smartfónov alebo tabletov. Bude totiž mať tzv. responzívny dizajn, vďaka ktorému sa jeho zobrazenie prispôsobí všetkým typom zariadení.


Zabezpečenie
Nelen stránka, cez ktorú sa prihlasujete do svojho internetového bankovníctva, ale po novom aj celý web bude používať SSL certifikát: získate s ním istotu, že ste skutočne na našej overenej adrese.

 

Na čo ďalšie sa môžete tešiť?
mFórum nahradí rubrika mNázor, kam môžete posielať svoje otázky, pripomienky, postrehy a návrhy na zlepšenie. Váš príspevok sa zverejní vo chvíli, keď na neho odpovie zamestnanec banky. Vám zároveň príde odpoveď aj na e-mail, ak ho vyplníte. Na rovnakej stránke nájdete aj odpovede na najčastejšie otázky, takže si prosím najprv prečítajte tie, a až potom sa prípadne pýtajte prostredníctvom mNázoru.


Do mNázoru plánujeme priebežne vkladať aj rôzne dotazníky a výskumy, aby sme od vás získali čo najbohatšiu spätnú väzbu. Naozaj teda oceníme, keď sa ich zúčastníte. Vopred ďakujeme!

 

Výraznou zmenou vzhľadu prejde aj mBlog. Aj tu sme sa zamerali predovšetkým na prehľadnosť, aby vám neunikla žiadna novinka, aktualita alebo zaujímavý článok zo sveta financií. Pre vkladanie komentárov na mBlog stačí zadať rovnaké prihlasovacie údaje, s akými ste doteraz pristupovali na mFórum. Len prosím pod článkami píšte iba postrehy a otázky súvisiace s ich témami.


Samozrejme budeme aj naďalej reagovať aj na Facebooku a ďalších sociálnych sieťach!

Nijako sa však nemení naše internetové bankovníctvo. Všetko v ňom zostáva v rovnakej podobe, na ktorú ste zvyknutí.Pre prípad, že sa nový web nedá načítať:
A. Nemožno vylúčiť, že vo výnimočných prípadoch sa web na prvýkrát nenačíta správne - ak teda zaznamenáte akýkoľvek problém, najprv aktualizujte prehliadač stlačením CTRL + F5.
B. Ak to nepomôže, dôvodom zlého zobrazenie by mohol byť aj zastaraný prehliadač. Používajte prosím verzie: Firefox 35 a vyššie, Google Chrome 40 a vyššie, Internet Explorer / Edge 9 a vyššie, Opera 25 a vyššie, Safari 9 a vyššie. Zvýšite tým aj svoju vlastnú on-line bezpečnosť.
C. Ak ste mali našu stránku uloženú v záložkách a zrazu sa vám po kliknutí na ňu zobrazí oznámenie, že stránka neexistuje, pošlite prosím odkaz na takúto stránku na mNázor. V ideálnom prípade pripojte aj informácie o čase, kedy sa tak stalo, a informácie o internetovom prehliadači, ktorý používate.
 

Komentár (16)

Pridať komentár

to ze zrusili forum ma nasralo, preto ze bolo fakt uzitocne a plne informacii.

V tých dvoch dňoch od oznámenia po úplné zrušenie fóra, sa v ňom spomenuli niektoré adresy, kde sa dá ďalej diskutovať (a kam sa nás aj snažili odstrčiť z CZ/SK mbank - na iné miesta), a to napr.:
http://openiazoch.zoznam.... (bez registrácie)
http://ako-investovat.sk/...
https://www.mbank.pl/foru... ☺ (sem ešte neprišiel ten strašne avantgardný pokrok; stále fungujú aj so „zastaralým“ fórom - SR a CZ je tradične vo všetkom pápežskejšie než pápež)
Všetko určite prehladnejšie a prístupnejšie než nezmyselne podstrkovaný fasablok

A čo tak pokračovať s "mForom" na nejakom inom web. priestore, kde by sme sa mohli vzájomne informovať a poradiť si.
Inak môjmu otcovi odišlo zo zostatku na účte 1,80 €, ale nie je o tom v histórii operácii žiadny záznam. Nemali ste podobný problém ?

Nato sa musíš spýtať cez formulár mNázor :D Inak po mnohoročných skúsenostiach s takýmito internetovo-diskusnými „vylepšeniami“ je mi jasné, že ľudí sem bude chodiť menej, komunikovať menej, a potom čo spravili, nebudeme za nich ani odpovedať (pretože týmto činom výrazne zdeklarovali, že si nič také neželajú - na všetky otázky nám odpovedia oni - po najnovšej zmene odteraz :)
Takže nechajme prosím odpoveď výhradne na platených pracovníkoch.

Kde nájdem ten mNázor, ktorý nahradil mFórum ?

To fórum mi bude chýbať rovnako a mnohým ďalším (či to vyjadria písomne alebo nie). No naozaj som veeeeeeeľmi sklamaná, že "neprajníci" banky, "zlé jazyky (či na čo sa chceme vyhovoriť) mali zasa pravdu a mForum skončilo. Je to tragické. Všade sa hovorí a píše o demokracii a o tom, že cenzúra za socializmu bola jedna z príčin pádu minulého systému. Vraj sa to dnes nedeje?!?! Nuž mBank je prvou lastovičkou. Tak ako pred pár rokmi bola prvou lastovičkou internetovej banky, farára, ktorý v reklame sľuboval 3,7% úroky, ktoré sa nikdy neznížia, tak teraz sa stala prvou lastovičkou s cenzúrou :-((((

Veru škoda toho mFora,

no ale jeho neexestencia mi život určite nezhorší :)

Podľa mBank „Môžete sa tesiť...“ po každej zmene len k horšiemu.
Od teraz už názory len po cenzúre.
Nestačí im, že zadarmo používajú naše peniaze.
Samé nášľapne míny...
Čím ďalej tým horšie.
Bolo by na čase aby sa na Slovensko prišla banka ako je to nap.: airbank.cz.

Takže mFórum je už zmazané.
Ešte by ste mali zakázať a zmazať diskusie pod týmito článkami na blogu, a je to tu dotiahnuté do dokonalosti.

Môžete sa hanbiť...

este ze u vas koncim

jedným slovom: žalostné!

Pár narodeninových citátov (cez 9 rokov vzad) - ako (sa) len dokázali odviať tieto prelomové časy :

„Spouštíme mFórum
mFórum má být po blogu druhým, a ještě přesvědčivějším důkazem, že to s tím otevřeným přístupem ke Klientům myslíme vážně. Budeme rádi, když nám řeknete, co od nás čekáte, co by vás potěšilo, nebo naopak co vám na našem webu vadí. Kritiku nemažeme (jen vulgární výpady), ale budeme se na ni snažit věcně odpovídat. Rádi bychom vytvořili živé prostředí, které bude po spuštění našich služeb sloužit i k tomu, abychom se vždy včas dověděli o problémech, mohli Klientům vysvětlit jakékoliv případné nejasnosti, vyměňovali si zkušenosti...

Na mFóru také potkáte nejen mě, ale i další zaměstnance mBank, kteří se nemusí schovávat v anonymitě. Naopak jsme rádi, že máme v týmu inteligentní a komunikativní odborníky
Adam Zbiejczuk / mBank 1. bankovní bloger v ČR“

„Prvý blog,
Prvé diskusie na internete,
Prvá otvorená banka
Dovoľujem si to vyhlásiť vzhľadom na posledné dva spomínané body a vzhľadom na cieľovú skupinu, ktorú oslovujeme. Sľubujem, že budeme komunikovať úplne otvorene a samozrejme privítame akúkoľvek konštruktívnu kritiku. Súbežne s firemným blogom spúšťame mFórum ako oficiálnu diskusnú platformu s klientmi a užívateľmi internetu. Jeden z reklamných sloganov v centrále mBank hovorí: >Otvorené pre otvorených.< Rovnako to bude platiť aj pre našu slovenskú pobočku.

Prvá práca, o ktorej s radosťou premýšľam aj vo voľnom čase.
Konečne! :)

Myslím si, že mBank je aj prvou bankou, na ktorej príchod sa môžete tešiť. :) Tak, ako ja. Filozofia mBank ma oslovila už na prvom pohovore. Vravel som si: ?Tak na toto som už dlho čakal.? Myslím si, že človek môže robiť pre firmu marketing a komunikáciu len vtedy, ak je s firmou, značkou a produktmi úplne stotožnený. Tak, ako ja. Tu a teraz.
A čo vy?
Povedzte nám svoj názor. Otvorene. :)

Marek Michlík
PR Manager
mBank“

Forum je uz zamknute, tiez neprezilo "do konca sveta a este o den dlhsie", ale este stale sa daju citat pravidla.

"Jedno z hesiel charakterizujúce mBank je slovné spojenie „otvorená banka“. mFórum patrí medzi dvere, ktoré sú otvorené nepretržite."

http://www.mbank.sk/blog/...

Ide to s vami od desiatich k piatim.
GRATULACJE!

Dnes som dostal ponuku na mVklad s EXTRA sadzbou 1%.
Ale tak dopletene podmienky som este nikdy necital, takze nechcem. Vzbudili u mna podozrenie na smejdovinu - klient sa s niecim opomenie, neustrazi a je to!
Ako naslapna mina za 100% splatku KK alebo 2. prevod z emaxu.

Do desiateho roku svojej existencie vstúpi mBank ako úplne očistená od svojej pôvodnej filozofie, čím si určite nezíska nových priaznivcov, a bude môcť byť rada, ak nestratí aj zvyšky tých pôvodných, ktorí si ešte pamätajú jej prvotné výhody.

Nie je to tak dávno, ako nám pracovníci tejto firmy oznamovali, že oni nie sú prednostne predurčení na radenie klientom na fóre / blogu, že to si máme riešiť hlavne my medzi sebou; veď ani ste nestíhali radiť viac, než v nejakej jednej dvadsatine oprávnených otázok/ nejasností....a aj tam kde ste sa občas ozvali, boli rady často nedotiahnuté, rozporuplné, či občasne dokonca nepravdivé/ kontraproduktívne.

Úplne iné personálne zloženie, (stránky, banking, podmienky, prístup ku prehľadnosti podmienok, ovládania, či ku jednoznačnosti,...) - úplne iná banka, ktorá už má všetky nevýhody kamenných, ale naopak ich všetkými výhodami zďaleka nedisponuje.

Diskusné fórum bolo to, čo som si u tejto banky cenil najviac. Pretože tu sme si mohli problémy pomenovať a v krátkom čase sa vždy našiel nejaký dobrák, ktorý problém vyriešil a so svojím poznatkom riešenia sa aj zdôveril. Dokázali sme si veľmi rýchlo a sami nájsť riešenie. Naše problémy už budú po novom cenzúrované a asi nezverejňované.