späť

Vážení klienti,

dovoľujeme si vás informovať, že 1.12.2008 sa môžu vyskytnúť ťažkosti s prihlasovaním sa do Internet Bankingu mBank. Ťažkosti sa vyskytli len v niekoľkých prípadoch.
Na vyriešení tejto záležitosti intenzívne pracujeme.
Ospravedlňujeme sa všetkým dotknutým klientom.

Kategórie:

Aktuality

Komentár (8)

Pridať komentár

To kto pisal ten oznam? Ved to nema ani hlavu ani patu. 1.12.2008 sa mozu vyskytnut... . Tazkosti sa vyskytli... . buduci cas zmiesany s minulym. Tak teraz to mam byt oznam, ze sa nieco bude diat, alebo ospravedlnenie, ze sa nieco nahodne udialo?

Zrudelo :))) si ma pobavil. Mne minuly tyzden doslo zo slsp namiesto 2 sms co som robil vyber z bankomatu rovno 40...lebo robili nejaku zmenu a urobili to zle...a o zruseni urctu apod som ani neuvazoval...technicke problemy boli, su a aj budu u kazdej banky...u niektorej viac, u inych menej

Len sa nepo... rte ja som mal internet komerčnej banky. A bežne sa stávalo že chodili správy, že sa nefunguje banking. Ak sa nemýlim tak funguje aj m-linka aj cez operatora sa to taktiež da presunuť. Tkaže možnosti sú.

Veľ+mi ste ma nepotešili,....mám u Vás dosť koruniek, a v dnešnej dobe.... určite ste ma presvedšili o tom, že ich presuniem inde!!!!!! .... dúfam, že mi dáte ešte možnosť!!!!!!!

A v com je vlastne problem??? Zatial som s tym nemal problemi ale dnes ked som surne potreboval presunut peniaze tak sa nemozem prihlasit ... dufam ze sa to nebude opakovat

Konečne, vzápätí na to, ako som pridal svoj "príspevok" do blogu, sa mi podarilo pripojiť sa a vykonať svoju transakciu. Ďakujem.

Akých "len niekoľkých"?!? Ja som súrne potreboval presunúť nejaké peniaze z eMaxu na mKonto, tak som sa snažil v priebehu dňa od rána až do večera prihlásiť minimálne 5 x a ani raz sa mi to zatiaľ nepodarilo!!! Až nadobúdam dojem, že čo je "zadarmo", tak to aj tak vyzerá...

Preco?
RCA?