späť

Nový projekt mAccelerator prinesie výhody startupom, investorom, aj klientom mBank

 

mBank predstavila nový projekt mAccelerator, ktorý využije inovácie startupov pre zlepšenie produktov aj klientskych služieb. Ide o investičný fond založený v apríli 2017, do ktorého mBank investovala 50 miliónov eur na rozvoj finančných technológií.

 

 

mAccelerator môžu osloviť všetky startupy zo Slovenska, Českej republiky, Poľska aj ďalších krajín. Fond nie je nijako geograficky obmedzený. Čo ale firmy musia spĺňať je ponuka FinTech, teda nových technológií využiteľných vo finančnom, respektíve bankovom sektore.

 

Postup je veľmi jednoduchý, stačí sa prihlásiť cez formulár na webe www.mAccelerator.vc. Ak váš projekt zaujme, mAccelerator sa s vami spojí, aby ste sa dohodli na všetkom potrebnom. Následne posúdi obchodné procesy a s vlastníkmi si stanoví investičný plán, ktorý bude výhodný pre obe strany.

 

Startupy teda vďaka mAccelerator získajú príležitosť k úspechu. Investori nebudú mať núdzu o projekty, do ktorých sa oplatí vložiť kapitál, a klienti mBank zase získajú najmodernejšie služby na bankovom trhu. Digitalizácia a mobilizácia bankovníctva by mala zákazníkom priniesť väčšiu možnosť zapojenia sa do procesov a tiež jednoduchšiu komunikáciu s finančnými inštitúciami.
 

Pozrite sa na videá: