späť

Ako pracovať s mobilnou appkou mBank od A do Z?

 

Naša nová mobilná aplikácia dokáže nielen platiť. Zvládne spočítať výdavky, uložiť potvrdenie o platbe priamo do telefónu, fulltextovo vyhľadávať a ešte oveľa viac. Aj keď toho vie toľko, jej používanie je veľmi jednoduché a intuitívne. A aby to bolo ešte jednoduchšie, pripravili sme pre vás sériu inštruktážnych videí. Vďaka nim vám jednotlivé funkcie názorne ukážeme, v prípade, že by ste predsa len potrebovali s niečím poradiť.

 

 

Aplikácia cez telefón aj internet banking
Aktivovať aplikáciu môžete veľmi jednoducho len pomocou telefónu alebo v internet bankingu. Záleží, čo vám vyhovuje viac.

 

 

Google Pay
Samostatnou kapitolou je revolučná novinka v rýchlom a bezpečnom platení v obchodoch, reštauráciách a ďalších službách. Stačí, aby mali bezkontaktný platobný terminál.

 

 

Prihlásenie pomocou odtlačku prsta
Do aplikácie sa môžete ľahko prihlasovať pomocou odtlačku prsta.

 

 

Rozšírené možnosti platieb
Platby môžete posielať štandardne na bankové účty. Samozrejmosťou je možnosť odosielať platby na kontakty uložené v histórii transakcií. Systém dokáže čítať QR kódy na faktúrach.

 

 

Prehľadná história platieb
Ako sme už naznačili, história platieb sa v aplikácii ukladá automaticky. Vďaka tomu je možné do nej kedykoľvek nahliadať, prípadne vyhľadávať jednotlivé platby podľa rôznych kritérií. Navyše vám aplikácia vygeneruje a uloží údaje o platbe.

 

 

Výdavky pod kontrolou
Každý by mal mať aspoň hrubý prehľad o svojich výdavkoch. Odteraz ich ale nemusíte zložito počítať. Aplikácia to urobí za vás. Už žiadne excelové tabuľky alebo zošit, do ktorého si svoje výdavky musíte zdĺhavo prepisovať, ale názorný graf priamo v aplikácii.

 

 

Aktivácia a limity platobných kariet
Aktivovať novú kartu vám teraz zaberie doslova chvíľočku, rovnako tak je veľmi užitočné bleskové nastavenie limitov. Napríklad, keď ste v zahraničí a nemôžete nájsť kartu, nemusíte ju hneď blokovať. Stačí stiahnuť limity na nulu, čo najpohodlnejšie a úplne zadarmo urobíte práve prostredníctvom appky.

 

 

Upozornenia a zostatok na účte
Upozornenie na prichádzajúce a odchádzajúce operácie môžete dostávať ihneď do svojho telefónu, a ak budete chcieť, zostatok sa vám zobrazí aj bez prihlásenia do mobilnej aplikácie. Navyše si vyberiete, či je pre vás lepšie vidieť danú sumu vyjadrenú klasicky číselne, alebo percentuálne.

 

 

Najrýchlejšia komunikácia priamo s mBank
Na mLinku voláte automaticky ako overený užívateľ, takže nemusíte hľadať svoj telekód. Nájdete tu tiež všetky správy z internetového bankovníctva a vyhľadáte najbližší bankomat.

 

 

Rýchle voľby
V aplikácii si môžete nastaviť až šesť rýchlych volieb, vďaka ktorým budete mať vami najviac využívané služby ľahko k dispozícii na jedno kliknutie. Postup je naozaj jednoduchý. Kedykoľvek ich pochopiteľne môžete zmeniť alebo odstrániť.

 

 

Rozšírené možnosti platenia
Posielať platby môžete štandardne na bankové účty, ak ale nepoznáte číslo účtu príjemcu, sumu možno poslať napríklad aj na jeho telefónne číslo. Samozrejmosťou je možnosť zadávať platby na kontakty uložené v histórii transakcií. Systém navyše vie čítať QR kódy.

 

Stiahnite si mobilnú aplikáciu mBank

 

 

 

Veríme, že si novú aplikáciu mBank obľúbite a bude pre vás užitočnou pomôckou pri správe vašich financií. 

tím mBank