späť

mBank vďaka MeToo spríjemňuje sviatky

On-line banka mBank pripravila v spolupráci s multimediálnym zábavným portálom MeToo.sk. pre svojich verných klientov zaujímavý darček v podobe Vianočného kina.

 

Deň pred Štedrým večerom mBank poslala viac ako 30.000 svojim klientom mail, v ktorom obdržali heslo pre vstup do Vianočného kina. V ňom si klienti môžu bezplatne pozrieť až 6 zaujímavých filmov. Len počas troch vianočných dní ho navštívilo niekoľko tisíc klientov banky. „Tým, ktorí si užívali vianočnú pohodu bez toho, aby čo i len raz otvorili svoju e-mailovú schránku, odporúčame predsa len do nej nazrieť. Tradičné vianočné filmy, ktoré si v televízii nikto nechcel nechať ujsť, už zväčša skončili. Naše Vianočné kino stále ponúka zaujímavé tipy na to, ako si leňošenie predĺžiť a spríjemniť,“ približuje Lucia Grancová, marketingová riaditeľka mBank. Vianočné kino je totiž pre klientov mBank k dispozícii až do 6. januára 2009.

 

Keďže banka chcela odmeniť najvernejších klientov, pri ich výbere zohľadnila niekoľko kritérií. Najdôležitejším bolo aktívne využívanie niektorého z produktov mBank a súhlas so zasielaním komerčných informácií. Odmeňovať aktívnych klientov lákavými darčekmi plánuje mBank aj v budúcnosti. Preto všetkým, ktorí si v nej plánujú otvoriť účet, odporúča pri podpise zmluvy poskytnúť banke spomínaný súhlas. Ten je totiž nevyhnutnou podmienkou, aby mohli klienti od banky dostávať podobný typ informácií.

Kategórie:

Aktuality

Komentár (10)

Pridať komentár

PF 2009. Nie som zaťiaľ klientom Vašej banky, ale pravdepodobne do mesiaca budem. Čo sa týta tej otázky. Je to pekné, dobrá myšlienka. Možno by sa Vám zvýšil počet klientov zo skupiny študentov, keby ste zaviedli platobnú kartu Euro26 ako Slovenská sporiteľňa. Som presvedčený, že by to zabralo. S pozdravom. Váš potencionálny klient z Bratislavy.

Pekne ,ze mne nic neprislo....

Tiez dakujem , bolo to ok

dik. prekvapilo

Rád by som spýtal v súvislosti s prechodom na Euro, ako to bude so zahraničnými platbami, napríklad krajín eurozóny alebo iných svetových bánk. Budú tieto platby možné, prípadně odkedy? Ďakujem za odpoveď...a pripájam i prianie PF2009...veĺa úspechou aj spokojných Euro Klientou :-)

zverstvo, nechcel som nejaké reklamné kecy, tak som dal nie, ale ak ide o súťaže a výhody za to že som klient, by mali chodiť, potom sú takýto klienti diskriminovaný, no pekne
To ako nie som verný klient, ked nemám zaujem o reklmané hlúposti na mail?
to ako nemôžem dostať darček?
no tak to by sa mal niekto spamätať

Je to na hovno. Stahoval som film par hodin.(mam spomaleny net/antik) a nic. zadal som heslo......a nic.

download nefunguje...

Využívanie služieb tohto charakteru je viazané na licenciu a s tým spojené obmedzenia vrátane teritoriálneho obmedzenia oprávneného použitia na územie Slovenskej republiky.

Je to pekne, ma to vsak jednu chybicku krasy. Po stiahnuti filmu v Kanade kde som na dovolenke sa film nedal spustit, lebo ze vraj nie som v tom spravnom regione. Asi to funguje len Europe. Mohli ste vsak na to dopredu upozornit, ze to ma taketo figle...