späť

mBank vďaka MeToo spríjemňuje sviatky

On-line banka mBank pripravila v spolupráci s multimediálnym zábavným portálom MeToo.sk. pre svojich verných klientov zaujímavý darček v podobe Vianočného kina.

 

Deň pred Štedrým večerom mBank poslala viac ako 30.000 svojim klientom mail, v ktorom obdržali heslo pre vstup do Vianočného kina. V ňom si klienti môžu bezplatne pozrieť až 6 zaujímavých filmov. Len počas troch vianočných dní ho navštívilo niekoľko tisíc klientov banky. „Tým, ktorí si užívali vianočnú pohodu bez toho, aby čo i len raz otvorili svoju e-mailovú schránku, odporúčame predsa len do nej nazrieť. Tradičné vianočné filmy, ktoré si v televízii nikto nechcel nechať ujsť, už zväčša skončili. Naše Vianočné kino stále ponúka zaujímavé tipy na to, ako si leňošenie predĺžiť a spríjemniť,“ približuje Lucia Grancová, marketingová riaditeľka mBank. Vianočné kino je totiž pre klientov mBank k dispozícii až do 6. januára 2009.

 

Keďže banka chcela odmeniť najvernejších klientov, pri ich výbere zohľadnila niekoľko kritérií. Najdôležitejším bolo aktívne využívanie niektorého z produktov mBank a súhlas so zasielaním komerčných informácií. Odmeňovať aktívnych klientov lákavými darčekmi plánuje mBank aj v budúcnosti. Preto všetkým, ktorí si v nej plánujú otvoriť účet, odporúča pri podpise zmluvy poskytnúť banke spomínaný súhlas. Ten je totiž nevyhnutnou podmienkou, aby mohli klienti od banky dostávať podobný typ informácií.

Kategórie:

Aktuality