späť

Ďalšie prvenstvo mBank

mBank sa po predošlom veľmi dobrom umiestnení podarilo v tomto roku umiestniť na prvom mieste v teste bánk realizovanom nezávislým tímom publikovaným na stránke http://www.zarabajte.net/index.php/hodnotenie-sk-bank . mBank získala v hodnotení:

Užitočné doplnkové služby, telefonické bankovníctvo, sms, e-mailové informácie o pohyboch na účte 30% 10
Minimálny a maximálny limit pre platobnú kartu a transakcie cez internet/mobil banking,pohodlné nastavenie limitov online 20% 10  

Plné počty bodov, za prehľadnosť internet bankingu o 2 prišla. Myslíme, že je ešte čo zlepšiť. Rýchlosť komunikácie je na skvelej úrovni, kvalita poskytnutých informácií občas oproti iným bankám o málo nižšia, za čo mBank prišla o jeden bod.

Celkovo mBank získala hodnotenie 91%, k čomu jej gratulujeme. Na druhom mieste sa umiestnila Slovenská Sporiteľňa s hodnotením 86%, za internet banking(spoľahlivosť, funkčnosť, prehľadnosť, rýchlosť, možnosti a flexibilita) si odniesla plný počet bodov ako jediná banka v teste. Najhoršie umiestnenie si odniesla Poštová banka, ktorá nemá šancu konkurovať v moderných službách iným bankám.

mBank týmto ešte raz gratulujeme a dúfame, že svoje umiestnenie si obháji aj v pripravovaných ďalších fázach a nových zameraniach testov.

Za http://www.zarabajte.net tím publikoval Tomáš Kučera

Kategórie:

Zo života banky