späť

Chystajte si tajné fondy na naše mFondy :o)

A je to tu! Onedlho spúšťame náš „hypermarket investičných fondov“. Možno si niektorí z vás povzdychli, že konečne... :)

Pevne verím, že v ňom nájdete to, čo vám pri investovaní do fondov chýbalo – žiadne poplatky, minimum formalít, široký výber fondov, ktorý samozrejme budeme neustále dopĺňať, či rýchlosť, s akou sa Vaše peniaze zainvestujú a redemujú (vyberú). Veľmi sa teším na deň D. Ako som si prečítal na našom mFóre, aj mnohí z vás. Je pre mňa osobne i pre celý mBank tím naozaj príjemným povzbudením, že nám pomáhate neustále skvalitňovať naše služby.

Pre tých z vás, ktorí už máte skúsenosti s investovaním, vzniká bezkonkurenčná alternatíva na správu vašich investícií. Jednoduchosť, prehľadnosť, zrozumiteľnosť pre vás, našich klientov, je cieľ, ktorý chceme dosiahnuť. A ruka v ruke s tým samozrejme Váš investičný úspech. Pre investične „menej skúsených“ pripravujeme jednoduchý návod, ako zvládnuť problematiku investovania a získať tak mnohé výhody, ktoré nesporne podielové fondy prinášajú.

Teším sa na vaše ohlasy, pozitívne i konštruktívne kritické. Ocením, ak mi napíšete, čo by ste na našich stránkach ohľadom investičných fondov uvítali, čo by Vám pomohlo, čo by Vás zaujímalo.

Bodkou za mojim príspevkom bude pre mňa pohľad na zoznam vašich želaní. Uvidím, čo všetko ešte musíme urobiť, aby váš hypermarket v plnej miere naplnil vaše očakávania. :)

Veľa správnych (aj investičných) rozhodnutí vám praje a na spoluprácu s vami sa teší

       

 

Ľubo Halász
Sales Investment Funds Specialist

mBank

 

Kategórie:

Produkty