späť

Máme najlepšiu hypotéku!

mBank zvíťazila v boji s veľkými bankami hneď dvakrát, keď v prvom ročníku súťaže Hypotéka roka 2014 získala dve prvé miesta. Jedno v kategórii hypoték a druhé v kategórii refinancovanie hypoték. Rovnaké ocenenie získala tento január aj v Čechách v súťaži Finparáda – Finanční produkt roku 2013, kde sa taktiež umiestnila na prvej priečke.
 

V súťaži, ktorú organizoval magazín Trend a spoločnosť Fincentrum sa mBank najlepšie umiestnila v troch zo siedmych hodnotených kategórii: úroková sadzba, transparentnosť poplatkov a výhodné podmienky pri predčasnom splatení úveru.


„Ocenenia od nezávislej poroty len potvrdzuje správnosť obchodnej stratégie mBank, ktorá je stavaná na nulových poplatkoch a nízkych sadzbách pre každého žiadateľa,” vysvetľuje obchodný riaditeľ mBank, Robert Chrištof a dodáva „ponúkame hypotéku bez akýchkoľvek bankových poplatkov či obmedzení pod čiarou. Výhodné úročenie vo výške 2,69% pri 3-ročnej fixácii s účelom refinancovania je platné pre všetkých záujemcov o mHypotéku.”
 

Nám neostáva na záver dodať nič iné, len že nás toto ocenenie veľmi potešilo a sme radi, že aj odborníci dokážu vyjadriť podporu takýmto spôsobom.