späť

Dočasná zmena v mimoriadnych splátkach mHypotéky

Vážení zákazníci,


minulý mesiac sme vás informovali o úpravách obchodných podmienok k produktu mHypotéka, ktoré súvisia s legislatívnymi zmenami. Podľa zákona č. 90/2016 Z.z. o úveroch na bývanie a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „Zákon o úveroch na bývanie“), ktorého účinnosť nastáva dňom 21.03.2016, sme pripravili niekoľko zmien, o ktorých si môžete prečítať v už spomínanom článku.


Z dôvodu implementácie technických riešení popísaných zmien nebude možné od dnešného dňa dočasne požiadať o mimoriadnu splátku vo vašom internetovom bankovníctve. O tento benefit samozrejme neprídete a splátku môžete vykonať aj inými spôsobmi:


-    Dokumentom, ktorý si môžete stiahnuť vo svojom internetovom bankovníctve, ktorý nájdete na pôvodnom mieste určenom pre mimoriadnu splátku. Dokument je potom potrebné doručiť na niektoré z finančných centier nebo mKiosk.
-    Zavolaním na mLinku na číslo 0850 60 60 50.


Na opätovnom sprístupnení funkcionality mimoriadnych splátok prostredníctvom internetového bankovníctva usilovne pracujeme, o výsledku vás budeme, samozrejme, informovať.


Veríme, že nám prepáčite menšie nepohodlie a i naďalej si budete užívať výhody mHypotéky.


Vaša mBank

 


 

Tagy:

mHypotéka