späť

Prevod pôžičky je teraz ešte výhodnejší

 

Nová mPôžička Plus vám umožní bezproblémový prevod vašej existujúcej pôžičky alebo konsolidáciu všetkých vašich súčasných úverov. Prevod úverov do mBank vybavíte rýchlo a jednoducho on-line. Nezáleží na tom, či prevádzate spotrebiteľské úvery, povolené prečerpanie bežného účtu alebo kreditnú kartu.

 

 

Skvelé je, že v mBank teraz získate výhodnejšiu úrokovú sadzbu, až o 2% p.a. nižšiu, ako máte teraz u konkurencie a previesť, čiže zlúčiť, si môžete až 10 vašich existujúcich úverových produktov v súhrnnej sume až do 24000 eur.

V mBank tak získate nielen jednu výhodnejšiu pôžičku, ktorou nahradíte všetky vaše súčasné a drahé úvery, ale tiež nebudete musieť myslieť na toľko rôznych splátok každý mesiac.

A kto by nechcel ušetriť a zároveň mať všetko jednoduchšie! :-)

 

 

mPôžička Plus pre všetkých
Vybaviť si mPôžičku Plus je jednoduché. Ak ste náš existujúci klient, vybavíte kompletne celú pôžičku on-line, od žiadosti až po načerpanie.

Ak ešte nemáte náš bežný účet, vyplňte žiadosť o pôžičku on-line, všetko ostatné s vami vyriešime pohodlne na niektorej z našich pobočiek.

Nebudeme vám to komplikovať ani dokladaním zmlúv k pôvodným úverom. Stačí, keď nám o nich v žiadosti zadáte všetky údaje správne a zaplatili ste u nich už minimálne 3 mesačné splátky.

 

 

Bez poplatkov a flexibilné
S našou pôžičkou neplatíte nič navyše - nenájdete u nás žiadne poplatky za poskytnutie pôžičky, za mimoriadne splátky alebo predčasné splatenie. Pritom máte neustále prehľad o vašej pôžičke v mobilnej aplikácii alebo v internet bankingu a žiadne starosti - splátky vám z bežného účtu mKonto budú odchádzať automaticky.
 

 

 

Reprezentatívny príklad: mPôžicka Plus vo výške 3 000 EUR, RPMN 8,19 %, úroková sadzba 7,9 % p. a., doba splatnosti 84 mesiacov, počet splátok 84, poplatok za vedenie úveru 0 EUR, poplatok za poskytnutie 0 EUR, mesačná splátka 46,61 EUR, celková čiastka k úhrade 3 915,24 EUR. Výška splátky platí za predpokladu čerpania úveru 15. deň v mesiaci s prvou splátkou 15. den mesiaca nasledujúceho a všetkých ďalších k 15. dnu v mesiaci. Viac  o podmienkach zníženia úrokovej sadzby nájdete na www.mbank.sk. Najnižšia možná úroková sadzba je 4,9 % p. a.
 

Kategórie:

Aktuality, Produkty