späť

Potrebujete požičať peniaze? Požiadajte o mPôžičku Plus cez mobilnú aplikáciu

Hodili by sa vám peniaze na rekonštrukciu vášho bytu? Alebo plánujete prerobiť detskú izbu, ale nemáte to čím uhradiť? Nezúfajte. Ak ste našim aktívnym klientom a máte od nás vygenerovanú predschválenú ponuku úveru, zažiadajte si prostredníctvom našej mobilnej aplikácie o mPôžičku Plus a máte po starostiach. Je to úplne jednoduché a rozhodne nemusí ísť len o zútulnenie vášho bývania. Pozrite sa, ako na to.

 

 

Po prihlásení do našej appky kliknite v hornej lište na kolónku ÚVERY. Následne sa vás aplikácia opýta, či chcete peniaze navyše a zároveň vám ukáže, kde si o ne požiadať.

 

 

Po kliknutí na modro sfarbené písmo sa pred vami objaví nastavenie vašej mPôžičky Plus. Zvolíte si, akú sumu si chcete požičať a ako dlho by ste chceli peniaze splácať. Veľkou výhodou je, že ponuka je bez dokladovania vašich príjmov.

 

Následne sa pred vami objavia tzv. kreditné informácie, ktoré vám oznámia, aká bude výška vašej mesačnej splátky, ďalej potom RPMN a výška úroku. Všetky dôležité informácie o úvere máte na jednom mieste.

 

Potom vyplníte svoje kontaktné údaje a kliknete na tlačidlo ĎALEJ. Všetko je úplne intuitívne. V ďalšom kroku doplníte svoj rodinný stav, vzdelanie a tiež to, či bývate v dome alebo v byte. Ďalej vyplníte výšku vášho čistého mesačného príjmu.

 

 

Po vyplnení niekoľkých ďalších osobných údajov si v aplikácii zvolíte, aký spôsob podpisu zmluvy využijete. Ak všetko chcete vyriešiť elektronicky, odporúčame zvoliť podpis zmluvy prostredníctvom vášho internetového bankovníctva alebo mobilnej aplikácie. Následne potvrdíte, že súhlasíte so spracovaním osobných údajov a žiadosť o našu mPôžičku Plus je dokončená. Potom už len počkáte, kým vám do mobilnej aplikácie pošleme dokumenty so žiadosťou o podpis zmluvy a všetko je hotové.