späť

Hľadáte pre svoje deti ten správny bankový účet? Skúste mKonto pre deti

 

Pokiaľ premýšľate nad tým, ako svoje deti najlepšie naučiť zaobchádzať s peniazmi, založte im ich vlastný bankový účet. Zostavenie mesačného rozpočtu a sporenia peňazí pre nich bude v dospelosti rutinná záležitosť, pretože si v detstve už všetko vyskúšajú.

 

Vďaka vlastnému bankovému kontu sa deti naučia používať platobnú kartu, zistia, čo sú sporiace účty a tiež ako používať mobilnú aplikáciu. S našim mKontom pre deti platia deti od 8 rokov bezkontaktnou platobnou kartou úplne zadarmo. Navyše si svoje peniaze môžu  vybrať trikrát mesačne z akéhokoľvek bankomatu v Slovenskej republike bez poplatku. Aby so sebou neustále nemuseli nosiť kartu, môžu využívať platbu mobilom v rámci našej appky. Pre deti to bude omnoho pohodlnejšie, pretože telefón majú neustále pri sebe.

 

Každý z nás vie, že pravidelné sporenie peňazí nie je jednoduché a pre deti je to pravdepodobne ešte zložitejšie. Vďaka štyrom sporiacim účtom eMax Plus, ktoré si deti môžu ľubovoľne pomenovať, sa to ale naučiť dá. Navyše k nim získajú zvýhodnený úrok, takže sa môžu okamžite pustiť do šetrenia na vysnívaný mobil, bicykel alebo tablet.

 

 


Hospodárenie svojich detí budete mať neustále pod kontrolou
V dnešnej dobe realizujeme väčšinu platieb prostredníctvom internet bankingu alebo mobilnej aplikácie. Naše mKonto pre deti k nim ponúka pre vaše ratolesti pasívny prístup, pomocou ktorého môžu do svojich účtov nahliadnuť a presúvať medzi nimi svoje peniaze. Ale nebojte, ich hospodárenie budete mať aj naďalej pod kontrolou. Detský účet totiž môžete sledovať a ovládať vo svojom internet bankingu.

 

 

Zdá sa vám to ako zaujímavý a účinný nástroj pre finančné vzdelávanie vášho dieťaťa? Ak áno, založte im naše mKonto pre deti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategórie:

Aktuality, Produkty