späť

Viete, ako si cez mobilnú aplikáciu objednať, aktivovať alebo zablokovať platobnú kartu? Poradíme vám!

 

Mobilná aplikácia od mBank prináša svojim klientom množstvo výhod. Ušetríte vďaka nej čas, pretože mnoho vecí vyriešite cez svoj telefón. Viete, že si cez mobilnú appku môžete napríklad objednať platobnú kartu, aktivovať ju, nastaviť si na nej denné limity, alebo ju pri strate okamžite zablokovať? Pozrite sa na naše videá a zistíte, že je to skutočne jednoduché.

 

 

Potrebujete si objednať novú platobnú kartu? Pobočku už dávno navštevovať nemusíte. Stačí si do ruky vziať mobilný telefón a po pár kliknutiach to máte vybavené.

 

 

Prišla vám nová platobná karta, ktorú potrebujete aktivovať? S mobilnou aplikáciou je to hračka. Máte to vybavené za chvíľu, takže kartu môžete okamžite využívať.

 

 

Aj limity na vašej platobnej karte dokážete nastaviť v mobilnej aplikácii. Pokiaľ si chcete upraviť tie súčasné, pozrite sa na video, kde vám v pár krokoch vysvetlíme, ako limity nastaviť.

 

 

Strata peňaženky s platobnou kartou je síce nepríjemnou, ale zároveň bežnou záležitosťou. Čo ale robiť, ak ste uprostred noci v meste, všetky pobočky sú zatvorené a nemôžete si spomenúť na číslo mLinky? Stačí sa prihlásiť do mobilnej aplikácie a za pár sekúnd si kartu zablokujete sami. Pozrite sa, ako na to.