späť

Nákup vianočných darčekov a mKreditka Plus? Ideálna kombinácia, ktorá sa vyplatí


Niekoľko desiatok eur utratíme za darčeky, ďalšie peniaze dáme na jedlo a výzdobu. Vianoce nášmu rozpočtu často nepomáhajú, a preto oceníme každú príležitosť, kde môžeme ušetriť. Jednou z možností sú platby pomocou mKreditky Plus, ktorá svojmu majiteľovi za každý nákup vráti 1 % z minutej čiastky.

 

Odmena za transakcie však rozhodne nie je jediný dôvod, prečo využívať mKreditku Plus pri nákupe vianočných darčekov. Ponúka taktiež až 54-denné bezúročné obdobie, kedy nám vrátite presne toľko peňazí, koľko ste si od nás požičali. Nepreplatíte tak ani korunu a vianočné darčeky môžete uhradiť až v nasledujúcom roku.

 

Ďalšou výhodou je poistenie nákupu, ktoré vám u väčšiny vecí predĺži záruku z dvoch rokov na tri. Znamená to, že pokiaľ sa vám kúpený tovar pokazí, poistenie vám zaistí opravu zdarma alebo nákup nového tovaru až do výšky 1200 EUR. A to sa už vyplatí, nie?

 

Nie ste si istí, ako s kreditnou kartou pracovať? Pozrite sa na video, ktoré vám ukáže, ako kreditka funguje.

 

S našou mKreditkou Plus môžete v obchodoch platiť bezkontaktne a jej užívanie je maximálne bezpečné. Aj napriek tomu sa však snažte dodržiavať pár základných pravidiel, aby ste svoje peniaze stále chránili. Nakupujte iba na overených e-shopoch a vždy na vlastnom telefóne, tablete alebo počítači. Darčeky nikdy neplaťte v prípade, že ste pripojení na verejnú wifi. Pri platení totiž zadávate platobné údaje, a nikdy neviete, či vás nesleduje nejaký internetový podvodník.

 

Až budete mať všetky vianočné darčeky nakúpené a kapor sa bude vyprážať na panvici, nezabudnite sa na pár dní odreagovať a užiť si čas so svojimi najbližšími. Našu mKreditku napriek tomu na dlho neodkladajte. Hneď po novom roku na vás čakajú obrovské výpredaje, kde ju môžete opäť znovu naplno využiť.

 

 

 

 

Kategórie:

Aktuality, Produkty