späť

5 dôvodov, prečo si vybrať mRezervu

 

Každý z nás sa snaží našetriť si nejakú rezervu na nečakané výdavky. Niekedy ich, ale máme toľko, že úspory, ktoré môžeme okamžite vybrať, nestačia. Vtedy prichádza rad na kontokorentný úver. Inak povedané – povolené prečerpanie nášho bežného účtu. V mBank sa volá mRezerva a okrem jednoduchého riešenia finančnej situácie pred výplatou,  ponúka rad výhod. Okrem iného je pri nevyužívaní úplne bez poplatku. Poďme sa, ale podrobnejšie pozrieť na to, prečo si zaslúži označenie „päťhviezdičkový kontokorent“.

 

 

1. Veľmi dobre hodnotené povolené prečerpanie
Veľmi dobre si vedie aj v internetových porovnávačoch. A to najmä vďaka rozsahu úrokových sadzieb v rámci povoleného prečerpania. V mBank vám jednoducho poskytneme najvyšší obnos peňazí s najnižším úrokom. V prospech mRezervy hovorili tiež jednoducho splniteľné podmienky a absencia poplatkov navyše. 

 

 

2. Všetky výhody prehľadne
Založenie a aj vedenie kontokorentu mRezerva je úplne bez poplatku. Požiadajte si oň raz a potom už len čerpáte úver vtedy, keď potrebujete. Všetko vybavíte jednoducho online a schválený limit máte k dispozícii väčšinou už nasledujúci deň. Úroky potom platíte iba počas čerpania (podľa počtu dní a výšky požičanej sumy). Vďaka mRezerve nemusíte kontrolovať, či pravidelné platby, akými sú napr. nájomné alebo inkaso, odišli, kedy mali, a zostane vám viac času na dôležitejšie veci. Príjemným bonusom je aj výška limitu. Splácanie mRezervy je flexibilné – spláca sa automaticky z prichádzajúcich platieb na bežný účet mKonto. Ak máte mKonto, mRezervu si k nemu otvoríte a vediete bezplatne a na druhej strane za štandardnú debetnú mKartu k mKontu s mRezervou tiež neplatíte nič.

 

 

3. Bezkonkurenčná výška limitu vzhľadom k príjmu
Úverový limit mRezervy je až 12 000 EUR. Úrok zostáva  napr. oproti mKreditke nižší, ale platíte ho už od začiatku čerpania za každý deň. mRezerva je teda pre vás vhodná, ak si potrebujete požičať viac ako 200 EUR, ale zároveň ste schopní pôžičku splatiť skôr v radoch mesiacov až rokov. Na našom webe nájdete modelový príklad aj prehľadnú kalkulačku, kde máte možnosť vypočítať si úroky priamo pre váš konkrétny prípad podľa toho, akú sumu a ako dlho ju chcete čerpať.

 

 

4. Žiadosť aj cez internet
Ak už ste naším klientom, o mRezervu požiadate jednoducho online a vyhnete sa tak zbytočnému papierovaniu a radom v pobočke. Samozrejme je tiež možné založiť si tento kontokorent prostredníctvom mLinky. Pokiaľ, ale dávate prednosť osobnej konzultácii, radi vám ju založíme na ktoromkoľvek našom obchodnom mieste. Ak spĺňate stanovené podmienky a už patríte medzi našich klientov, bude vám stačiť len jeden doklad totožnosti a na druhý deň môžete mRezervu čerpať. Ešte záleží na tom, či ste občan SR alebo cudzinec. Občanovi SR otvoríme mRezervu cez IB bez ďalšieho dokladovania, pretože klient nám ho už doložil. Ako cudzinec sa musíte preukázať ešte druhým dokladom.

 

 

5. Noví verzus existujúci klienti
Aj ako nový klient vybavíte žiadosť o mRezervu na internete. Len s tým rozdielom, že si zároveň založíte aj mKonto a okrem dokladu budeme potrebovať aj potvrdenie o vašich príjmoch. Návšteva pobočky bude nevyhnutná iba kvôli overeniu dokladov, môžete sa však dohodnúť s kuriérom, ktorý to vybaví za vás.

 

 

Pozrime sa na príklad, keď si požičiate 200 EUR

Čerpaná suma Doba splatenia Zaplatený úrok
200 EUR

1 deň

0,1 EUR
200 EUR 10 dní 1 EUR
200 EUR 21 dní 2  EUR

 

 

tím mBank


 

Kategórie:

Aktuality, Produkty