späť

Pôžička bez dokladovania príjmu sa dá vybaviť aj online

Mať možnosť získať pôžičku rýchlo a bez dokladovania príjmu je veľkou výhodou. Obzvlášť v dobe poznačenej pandémiou, počas ktorej narastajú obavy spotrebiteľov, či úver vôbec získajú. Tou pomyselnou čerešničkou je, ak je pôžičku možné vybaviť aj online, bez potreby návštevy pobočky.

 

 

Bez ohľadu na to, či potrebujete peniaze na prekonanie nepredvídateľnej situácie, či si plánujete zariadiť vaše nové bývanie, či plánujete svadbu alebo kúpu nového auta, externé peniaze sa z času na čas môžu zísť skutočne každému. V článku sa dočítate:

  • čo je pôžička bez dokladovania príjmu
  • kto môže získať pôžičku cez internet
  • prečo je výhodné dať si poistiť schopnosť splácať úver

 

 

Vášho zamestnávateľa nemusíte žiadať o potvrdenie o príjme

Napriek tomu, že sú úvery bežnou súčasťou našich životov, niektorí z nás ich považujú za plne súkromnú vec a neželajú si, aby o ich žiadosti o úver vedel niekto ďalší. Ak ste klientom mBank, pôžičku si dokážete vybaviť bez akéhokoľvek dokladu dokazujúceho váš príjem. Ak vám totiž príjem chodí na účet v mBank, banka o tom vie a bude to pri schvaľovaní zohľadňovať a úver získate aj bez potvrdenia. Samozrejme za predpokladu, že výška vášho príjmu bude postačovať na splácanie nielen splátok nového úveru, ale aj ostatných vašich  záväzkov.

Ak vám príjem chodí na iný účet, taktiež nebudete musieť kontaktovať svojho zamestnávateľa. Stačiť budú výpisy z vášho účtu. To je veľkou výhodou aj v dobe pandémie, kedy množstvo zamestnancov pracuje z domu a získať tak potvrdenie môže byť zdĺhavejšie.

V tejto súvislosti je ale potrebné dodať, že banky si vašu bonitu zvyknú preverovať, aj keď od vás nežiadajú žiadne potvrdenia o príjme. Základným informačným zdrojom informácií je Sociálna poisťovňa. Potrebný prehľad o vašich príjmoch získavajú na základe výšky odvodov, ktoré do nej prichádzajú každý mesiac.

 

 

O pôžičku na čokoľvek môžete požiadať aj online

Hovorí sa, že čas sú peniaze. Oveľa dôležitejšie v dnešnej dobe však je, že tým, že nemusíte chodiť osobne na pobočku banky, znižujete riziko ochorenia. To, čo bolo ešte pred niekoľkými rokmi nemysliteľné, je v súčasnosti v niektorých bankách úplne bežné. O pôžičku môžete požiadať telefonicky aj online. Ak ste klientom mBank, do banky nebudete musieť ísť ani kvôli podpisom zmlúv. Všetko vybavíte cez internet prostredníctvom  internetbankingu alebo mobilnej aplikácie, cez ktorú je vybavenie si pôžičky obzvlášť pohodlné a rýchle.  Ak klientom ešte nie ste, zmluvu podpíšete na pobočke alebo vám ju doručia kuriérom. Banka vám zároveň otvorí bankový účet, ktorého zriadenie, vedenie aj množstvo ďalších služieb je bez poplatkov.

Ihneď po podpise zmluvy vám banka pošle peniaze na váš účet. Výhodou pôžičky od mBank je tiež jej flexibilita. Upraviť si môžete napríklad výšku či dátum splátky alebo si splácanie odložiť až o šesť mesiacov. Výborným bonusom k rýchlej pôžičke je, ak ju získate s nulovým úrokom. Takúto možnosť poskytuje mPôžička Plus v prípade, že si potrebujete požičať sumu od 350 do 1 500 eur so splatnosťou 12 alebo 24 mesiacov a ak ide o vašu prvú pôžičku v mBank. Podmienkou je tiež trvalý príjem a úverový register bez negatívneho zápisu. Takýto produkt sa výborne hodí pri dočasnom poklese príjmu, prípadne pre menšie jednorazové plánované či neplánované výdavky. 

 

 

Poistenie schopnosti splácať úver sa oplatí

Pandémia koronavírusu mnohým z nás ukázala, že ostať bez príjmu doslova zo dňa na deň je možné aj v reálnom živote, nielen v katastrofických filmoch. Okrem problémov s pokrytím bežných životných potrieb prichádzajú aj problémy plniť si svoje záväzky, napríklad splácať pôžičky. Poistiť si preto úver proti neschopnosti jeho splácania môže byť skutočne užitočné.

Ak si v mBank uzatvoríte poistenie k pôžičke na čokoľvek, získate o 2% nižší úrok a v prípade, že prídete o príjem, banka za vás zaplatí jednu mesačnú splátku, k tomu vám pošle peniaze vo výške mesačnej splátky na pokrytie ďalších vašich výdavkov a v prípade pobytu v nemocnici dostanete 10 € za každý deň hospitalizácie. Vaša pôžička bez dokladovania príjmu tak nebude len rýchla a pohodlná, ale aj bezpečná.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategórie:

Produkty