Ovládnite svoj rozpočet s mobilnou aplikáciou mBank

S funkciou Moje výdavky získate ešte lepšiu kontrolu nad domácim rozpočtom. Stačí pohľad do aplikácie a ihneď viete, či neutrácate viac než obvykle.

 

Hneď na úvodnej obrazovke vidíte farebný kruh s bodom – Moje výdavky, ktorý ukazuje, koľko ste minuli v tomto mesiaci. Ak sa bod nachádza v zelenej časti počítadla, míňate menej než obvykle. Ak je v červenej časti kruhu, míňate viac.

 

Uprostred Mojich výdavkov nájdete informácie o aktuálnom zostatku na účte pod ním vidíte, koľko ste utratili od začiatku aktuálneho mesiaca. Po kliknutí na počítadlo sa zobrazí stĺpcový graf, v ktorom vidíte výšku výdavkov z rovnako dlhé obdobia v predchádzajúcich troch mesiacoch.

Moje výdavky 1

Moje výdavky 2

Na obrázku vyššie vidíte výdavky od začiatku mesiaca do 1. marca, 1. apríla a 1. mája. Posledný stĺpec zobrazuje aktuálny mesiac. Jeho farba závisí od toho, či utrácate viac alebo menej než zvyčajne. V dolnej časti obrazovky nájdete súhrn aktuálneho mesiaca.

Stiahnite si mobilnú aplikáciuZaložte si účet pohodlne z mobilu
Určite vás poteší, že si účet v mBank môžete založiť aj hneď teraz, z pohodlia domova. Stačí si stiahnuť našu aplikáciu a môžete sa do toho pustiť.

 

Teraz na Google Pay Stiahnuť na App Store Stiahnuť na Huawei App Gallery

Najčastejšie otázky