Nahrajte si svoje platobné karty mBank do smart zariadení

Pokojne si nechajte peňaženku doma. Plaťte jednoducho, rýchlo a bezpečne telefónom, hodinkami alebo hoci aj prsteňom. Wearables alebo nositeľná elektronika otvára dvere do novej dimenzie bezkontaktného platenia. Nasledujte trendy a plaťte moderne.

Ako na bezkontaktné platenie?

o
Založte si účet online

Založte si účet

bez poplatkov.

o
o
Prepojte svoj účet s aplikáciou mBank

Prepojte ho s aplikáciou mBank

a majte svoje financie vždy pod kontrolou.

o
o
Plaťte bezkontaktne nositeľnou elektronikou

Plaťte bezkontaktne nositeľnou elektronikou

vyberte si spôsob platenia, ktorý vám vyhovuje. Napríklad aj Xiaomi Pay alebo SwatchPAY!

o

Objavte všetky výhody bezkontaktných platieb

Výhody bezkontaktného platenia sa neobmedzujú iba na to, že nemusíte hľadať kartu v peňaženke alebo kabelke. Bezhotovostné platby predstavujú nielen bezpečný spôsob platenia ale aj možnosť výberu hotovosti.

Vyberajte hotovosť z bezkontaktných bankomatov

Okrem bezhotovostných platieb u obchodníkov môžete tiež využiť možnosť výberu hotovosti prostredníctvom bezkontaktného bankomatu. Počítajte však s tým, že aj pri bezkontaktnom výbere hotovosti z bankomatu stále musíte zadať PIN svojej karty.

Elektronické peňaženky

 

  • Čaro digitálnych peňaženiek spočíva v možnosti uloženia všetkých debetných a kreditných kariet do jedného smart zariadenia. Vyrazte na nákupy len s mobilom alebo smart hodinkami a až pri pokladni sa rozhodnite, ktorou zo svojich kariet zaplatíte.

  • Nemusíte so sebou nosiť fyzické karty ani hotovosť. Platby s elektronickými peňaženkami sú doslova na jeden klik a pritom celkom bezpečné. Pri ich otvorení väčšinou musíte svoje zariadenie odomknúť rozpoznaním tváre, odtlačkom prsta alebo heslom.

  • Viac o elektronických peňaženkách
Platenie telefónom

Platenie telefónom

Zmeňte váš telefón na praktický nástroj na každodenné nákupy. Nahrajte si do neho nielen platobné, ale aj vernostné karty od obchodníkov. Bezkontaktné platby mobilom sú pohodlné a úplne bezpečné.

Chcem platiť telefónom
Platenie hodinkami

Platenie hodinkami

Využite možnosť bezkontaktného platenia na svojich smart hodinkách. Používajte ich všade tam, kde by ste normálne platili telefónom alebo bezkontaktne. Navyše s nimi môžete vyberať hotovosť z bezkontaktného bankomatu.

Chcem platiť hodinkami
Platenie NFC prsteňom a ďalšími wearables

Platenie NFC prsteňom
a ďalšími wearables

Platenie prsteňom predstavuje jedno z najrýchlejších riešení pre bezkontaktné platby. Prsteň máte vždy na ruke a zaplatíte jednoduchých priložením ruky k terminálu. Objavte úplne novú dimenziu bezkontaktného platenia.

Chcem platiť prsteňom

Nedarí sa? Poradíme vám!

Navštívte ktorúkoľvek z našich pobočiek alebo zavolajte na číslo 0850 60 60 50 a operátori našej mLinky vám ochotne pomôžu.

Najčastejšie otázky