Zmena limitov na platobnej karte

Zmena limitov na platobnej karte

 1. Ak ešte mobilnú aplikáciu nemáte, stiahnite si ju z Google Pay alebo App Store alebo Huawei App Gallery a následnej spárujte s účtom.


 2. Prihláste sa do mobilnej aplikácie a prejdite do časti „Produkty“. Následne kliknite na záložku „Karty“ a potom na kartu, pre ktorú chcete autorizačné limity upraviť.
   


 3. Zobrazia sa podrobnosti o karte. Kliknite na tlačítko "Zmeniť limity". 4. Teraz môžete nastaviť denné limity pre jednotlivé typy transakcie. Ak chcete niektoré platby zakázať, posuvník v pravej časti obrazovky prepnite do polohy vľavo. Zmeny uložte.
   

  Pre mNálepku je možné v mobilnej aplikácii upraviť len limity pre denný objem platieb u obchodníkov. mNálepku nie je možné použiť pre výbery z bankomatov ani platby na internete. 5. Nakoniec skontrolujte nové nastavenie limitov a zmeny potvrďte PIN kódom aplikácie.  1. Po prihlásení sa do internet bankingu kliknite na položku "PRODUKTY". Z rozbaleného menu si následne zvoľte "KARTY - Všetky".
  Zmeniť limity na karte

 2. Kliknite na kartu, pre ktorú chcete zmeny vykonať. Zobrazia sa podrobnosti o zvolenej karte

 3. Kliknite na "LIMITY KARTY" a následne na položku "ZMENIŤ".
  Zmeniť limity na karte


 4. Zobrazia sa informácie o výške limitov pre jednotlivé typy platieb.
  Zmeniť limity na karte

 5. Nastavte si výšku limitov podľa seba.
  Zmeniť limity na karte

 6. Kliknite na tlačidlo „POTVRDIŤ“ a zmenu následne potvrďte v mobilnej aplikácii alebo pomocou overovacieho SMS kódu.
  Zmeniť limity na karte

Pre mNálepku je možné v internet bankingu upraviť len limity pre denný objem platieb u obchodníkov. mNálepku nie je možné použiť pre výbery z bankomatov ani platby na internete.

 

UPOZORNENIE: Slovenská sporiteľňa (SLSP) obmedzila limit na jeden výber v celej sieti svojich bankomatov na 200 EUR. Z bankomatov SLSP je možné vybrať viackrát za sebou, každý výber je ale limitovaný maximálnou sumou 200 EUR.