Dočasná zmena limitov na platobnej karte

Dočasná zmena limitov na platobnej karte

UPOZORNENIE: Dočasná zmena limitov platí len pre ten deň (do polnoci), pre ktorý zmenu nastavíte. O polnoci budú dočasné limity automaticky vypnuté.

 

 

 1. Ak ešte mobilnú aplikáciu nemáte, stiahnite si ju z Google Pay alebo App Store alebo Huawei App Gallery a následnej spárujte s účtom.

 2. Prihláste sa do mobilnej aplikácie a prejdite do časti „Produkty“. Následne kliknite na záložku „Karty“ a potom na kartu, pre ktorú chcete autorizačné limity upraviť.
   

 3. Kliknite na červené tlačítko "Zmeniť limity"
   

 4. Pre vybraný typ transakcie kliknite na položku “Nastaviť dočasný limit".
   

 5. Do príslušného poľa napíšte novú hodnotu denného limitu pre zvolený typ transakcie a kliknite na "Nastaviť".


 6. Skontrolujte nové nastavenie limitov. Napokon zmenu potvrdíte PIN kódom aplikácie. Zmena sa prejaví okamžite a je zadarmo.
 1. Dočasné limity na platobnej karte zmeníte v internet bankingu. Stačí sa prihlásiť, v hornom menu zvoliť "PRODUKTY" a v rozbalenom menu kliknúť na "KARTY - Všetky". 2. Zobrazí sa zoznam kariet v mBank. Kliknite na kartu, pre ktorú chcete dočasne zmeniť limity na karte.


 3. Kliknite na "LIMITY NA KARTE" a následne na položku "ZMENIŤ".


 4. Zobrazia sa informácie o aktuálne platných limitoch na platobnej karte.


 5. V pravej časti v stĺpci DOČASNÝ môžete posuvníkom zapnúť a nastaviť výšku dočasných limitov pre zvolené typy platieb.


 6. Zvoľte "POTVRDIŤ" a zmenu následne potvrďte v mobilnej aplikácii alebo pomocou overovacieho SMS kódu. Zmena sa prejaví okamžite a je zadarmo