Zobrazenie údajov o platobnej karte

Aby sme vám ešte viac uľahčili používanie platobnej karty, prichádzame s ďalším vylepšením. Predstavte si napríklad, že chcete zaplatiť objednávku v e-shope, no kartu máte v peňaženke v inej miestnosti. Žiadny problém! Všetky informácie o platobnej karte, ktoré budete potrebovať pre online platbu, nájdete v našej apke, takže nemusíte opúšťať svoju pohodlnú polohu.

Majte, prosím, na pamäti, že

 • Kompletné informácie o karte sa zobrazia najviac na 60 sekúnd. Po uplynutí tohto času sa okno s údajmi automaticky zatvorí.
 • Aby ste sa k údajom o karte dostali len vy, a nikto iný, zobrazia sa až po zadaní PIN kódu aplikácie.
 • Z bezpečnostných dôvodov nikdy nevytvárajte snímku obrazovky (tzv. screenshot), ktorá obsahuje kompletné informácie o vašej platobnej karte.

Ako si zobrazíte informácie o karte v priebehu niekoľkých sekúnd?

 1. Ak ešte mobilnú aplikáciu nemáte, stiahnite si ju z Google Pay alebo App Store alebo Huawei App Gallery a následne ju spárujte s účtom.


 2. Prihláste sa do mobilnej aplikácie a prejdite do časti „Produkty“. Následne kliknite na záložku „Karty“ a potom na kartu, pre ktorú chcete zobraziť podrobné informácie.
   


 3. Zobrazia sa podrobnosti o karte. Na obrázku karty, v pravom hornom rohu, nájdete ikonu oka s textom "Detaily karty". V niektorých prípadoch sa môže zobraziť len ikona oka, bez textu. Kliknite na ikonu. 4. Aplikácia vás vyzve na zadanie PIN kódu. Zadajte a potvrďte váš PIN aplikácie.  5. Na 60 sekúnd sa zobrazia kompletné informácie o zvolenej platobnej karte.
  V prípade eKarty je možné kopírovať číslo karty do schránky podržaním prsta na čísle karty.